Nová designová řada svítidel - Dorota Koziara

02/04/2022

Již teď se můžete těšit na novou DESIGNOVOU řadu svítidel od našeho dodavatele, kterou navrhne designérka Dorota Koziara.

Světlo považuji za nejmagičtější jev. Zvýrazňuje tvary, buduje atmosféru a umožňuje nám poznat svět, ve kterém žijeme. Ke spolupráci mě přizvala značka Lena Lighting a jsem moc ráda, že společně vytvoříme produkty, které vám pomohou rozzářit každodenní život “. 

Technologie založená na LED modulech je energeticky úsporným a ekologickým řešením. Inteligentní systémy řízení osvětlení, jako je ClueIn nebo ClueCity, navíc zajišťují minimalizaci a optimalizaci spotřeby elektřiny.

Takový přístup je dnes již neodmyslitelným prvkem udržitelného designu a péče o přírodní prostředí.

Naším posláním je kombinovat nejmodernější proekologická technologická řešení s designem v horním poli. K dosažení tohoto poslání nám pomáhá spolupráce s designérkou Dorotou Koziarou.

Dorota Koziara navrhovala mj. pro tak prestižní značky jako Christian DiorHermes nebo Alessi. 10 let spolupracovala s Alessandrem Mendinim a Ateliérem Mendini v Miláně, kde od roku 2005 vede svůj ateliér.

Je laureátkou mezinárodní sochařské soutěže „Třetí tisíciletí“ v Itálii za instalace „12 Angela“ v Toskánsku. Její práce byly prezentovány na mnoha výstavách v Polsku i v zahraničí, mimo jiné v Miláně, Londýně, Paříži, New Yorku, Berlíně, Tokiu a Curychu.

Novinky - výpis všech